Open Pro

 

Aquesta selecció d’arquitectes, i molts d’altres, et faran viure una experiència única tot explicant la seva obra in situ durant el festival 48h Open house Bcn.

 

  • ANNA & EUGENI BACH, ARCHITECTS:  OAK SHOWROOM  (Dg. d'11 a 15 h)
  • ANTONI VILANOVA: CAPELLA, SALA DE JUNTES I PANTEONS DEL CEMENTIRI DE POBLENOU  (Dissabte d'11 a 14 h)
  • BAAS ARQUITECTURA(1) + ESPINET / UBACH (2):  CAMPUS VALL D'HEBRON  (Ds. a les 17 h (1) i dg. a les 12.30 h (2))
  • BATLLE I ROIG ARQUITECTES EDIFICI:  CNMC  (Diumenge d'11 a 15 h)
  • CARME FIOL:  AUDITORI, ESMUC I MUSEU DE LA MUSICA  (Diumenge a les 15 h)
  • CAROL IBORRA:  CASA NAU  (Diumenge d'11 a 14 h)
  • CONXITA BALCELLS ASSOCIATS:  POLIESPORTIU LA MARINA  (Ds. de 16 a 19 h)
  • DANIEL TIGGES:  CAN TITELLA - HABITATGE I ESTUDI  (Dissabte d'12 a 14 h i Diumenge de 16 a 18 h)
  • DATAAE:  CASERNA GUARDIA URBANA NOU BARRIS  (Dg. de 10 a 11 h)
  • DAVID VIAPLANA:  FÀBRICA TECLA SALA  (Ds. i dg. d'11 a 13 h)
  • EL GLOBUS VERMELL:  CASA BLOC  (Dissabte de 16 a 19 i diumenge d'11 a 14 h i de 16h a 18 h)
  • FORGAS ARQUITECTES:  INSTAL.LACIÓ DELS ORANGUTANS – ZOO DE BCN (Dg. d'11 a 14 h)
  • H ARQUITECTES:  CRISTALLERIES PLANELL  (Dg. d'11 a 14 h)
  • JM JULIÀ:  REIAL MONESTIR DE SANTA MARIA DE PEDRALBES  (Diumenge de 10 a 14 h)
  • JORDI GARCÉS: ESTUDI ARRANZ BRAVO (Diumenge d'11 a 14 h)
  • JORDI HENRICH: CENTRE CULTURAL BELLVITGE -  L’Hospitalet de Llobregat (Dissabte d'11 a 13:30)
  • JORDI TIÓ:  RESTAURANT DOS PALILLOS  (Diumenge d'11 a 14 h)
  • LEVE PROJECTS:  PIS ZERO ARRELS FUNDACIÓ  (Ds. d'11 a 14 h i de 16 a 19 h)
  • LOLA DOMENECH:  HABITATGE GONZÁLEZ TABLAS  (Dissabte de 16 a 19 h)
  • MA ÀNGELS NEGRE:  RESIDÈNCIA MARE GÜELL  (Dissabte de 15 a 19 h)
  • MANUEL RUISANCHEZ:  FABRA I COATS  (Diumenge a les 11 h)
  • MARIO COREA:  ESTADI DE BEISBOL – ACTUAL CAMP DE FUTBOL DE L’H -  L’Hospitalet de Llobregat  (Ds. d'11 a 14 h)
  • MERITXELL INARAJA:  CAN COLOM - L’Hospitalet de Llobregat  (Ds. a les 11 h)
  • MERITXELL INARAJA:  LA SECA 2  (Ds. de 13 a 14 h)
  • NATALIA OJEDA:  FÀBRICA LEHMANN  (Dissabte d'11 a 14 h i de 16 a 19 h)
  • ORIOL CAPDEVILA (MBM ARQUITECTES):  CAN SUMARRO (L’H) – (Ds. d’11 a 13 h)
  • ORIOL CAPDEVILA (MBM ARQUITECTES):  CENTRE MUNICIPAL DE VELA  (Ds. a les 17.30 h)
  • ORIOL CAPDEVILA (MBM ARQUITECTES):  ESCOLA THAU  (Ds. a les 16 h)
  • ORIOL CAPDEVILA (MBM ARQUITECTES):  ESGLÉSIA CRIST REDEMPTOR  (Dg. a les 16 h)
  • ORIOL CAPDEVILA (MBM ARQUITECTES):  HABITATGES ILLA ESCORIAL  (Dg. a les 11 h)
  • ORIOL CAPDEVILA (MBM ARQUITECTES):  LA CASA DEL PATI  (Dg. a les 12.30 h)
  • PERE JOAN RAVETLLAT:  MERCAT DE SANT ANTONI  (Ds. a les 10 h)
  • PILAR DE LA VILLA:  CALABRIA 66 - ANTIGA SEU ONCE  (Dissabte a les 11 h)
  • PRATS & FLORES ARQUITECTES:  HABITATGES PROVIDÈNCIA   (BDN) - (Ds. de 16 a 19 h)
  • PRATS & FLORES ARQUITECTES:  SALA BECKETT  (Dg. d'11 a 14 h)
  • ROLDAN + BERENGUÉ ARQUITECTES: ESPAI BOMBERS  (Dissabte de 16 a 19 h i Diumenge d'11 a 14 h)
  • SANDRA BESTRATEN:  CA LA DONA  (Dissabte d'11 a 14 h i de 16 a 19 h)
  • SANDRA BESTRATEN:  ITINERARI BELLVITGE A PETITA I GRAN ESCALA (L’H) - (Dg. a les 11 h)
  • SERGI BALAGUER:  HOTEL RICHARD ROGERS  (Diumenge d’11 a 12 h)
  • SERGI LÓPEZ LÁZARO:  CAN RIERA  (Dissabte d’11 a 13 h)
  • SERGI LÓPEZ-GRADO PADRENY:  L’HARMONIA (Dissabte i diumenge d’11 a 13 h)
  • SUMO ARQUITECTES: VIL·LA URANIA  (Dg. d'11 a 14 h i de 15 a 18 h)
  • TERRITORI 24:  CENTRE CÍVIC BARÓ DE VIVER  (Ds. d'11 a 13.30 h)

 

Descarrega't el cartell i comparteix-lo amb els teus amics!